دیجیتال مارکتینگ دیجیتال مارکتینگ .

دیجیتال مارکتینگ

ویژگی شلوارک های دوچرخه سواری پد دار (تک اسپرت)

شلوارک های دوچرخه سواری
شلوارک دوچرخه ‌سواری در قمست خشتک دارای پد و فوم ضخیم می‌باشند که می‌تواند ضربات حین دوچرخه‌سواری را بگیرد.در ادامه با تک اسپرت  همراه باشید

شاید از مهم‌ترین ویژگی شلوارک ‌های دوچرخه‌سواری پد و لایه‌ای از پارچه نرم است که بر روی پوست شما قرار می‌گیرد. این ویژگی باعث می‌شود که در گرما و تا مسافت‌های طولانی بدون نگرانی از عرق سوز شدن دوچرخه سواری کنید. (تک اسپرت)

لباس‌های مناسب دوچرخه‌سواری می‌تواند با اطمینان از اینکه انرژی را هنگام سواری هدر نمی‌دهید، بهروه‌وری و سرعت شما را افزایش دهند. مهم‌ترین تفاوت لباس دوچرخه‌سواری این است که بسیار آیرودینامیک‌تر از لوازم معمولی می‌باشد و به سادگی با مقاومت هوا سازگار و هماهنگ است. (تک اسپرت)

شلوارک های دوچرخه سواری
انواع لباس دوچرخه سواری
پس از اینکه ویژگی‌های لباس‌های مناسب برای دوچرخه‌سواری را در وبلاگ تک اسپرت مطالعه کردید، بهتر است انواع آن‌ها را نیز بشناسید. لباس‌های دوچرخه‌سواری در ساده‌ترین حالت شاملِ شورت دو بندی یا شلوار تنگ، چین دوچرخه (پیراهن)، دستکش، ژاکت، جوراب و کفش دوچرخه سواری هستند. (تک اسپرت)

شورت / شلوارک

لباس قطعی در ستِ حرفه‌ای دوچرخه سواری، شلوارک دوچرخه ‌سواری یا شورت دوچرخه‌سواری ساخته شده از پارچه لاکرا با یک پد و لایه در داخل آن، می‌باشد. معمولا این شلوارک ‌ها در دو نوع هستند. در یکی از آن‌ها بند کار گذاشته شده است و در نوع دیگر به جای بند از دوبندی استفاده شده است. شلوارک های دارای دوبندی معمولا راحت‌تر از نوع دیگر هستند. البته نوع دیگری از پوشش در قسمت پایین تنه وجود دارد که در ایران بانوان از نیز آن می‌توانند استفاده کنند. شلوارهای تنگ دوچرخه سواری گزینه‌ی دیگری برای دوچرخه‌سواران است. (تک اسپرت)

خرید لباس دوچرخه سواری مارک کرویت 

خری کفش مخصوص دوچرخه سواری مارک کرویت 

خرید شلوار دوچرخه سواری مارک کرویت 

خرید شلوارک دوچرخه سواری مارک کرویت 

خرید کلاه های مارک آدیداس و نایک 

خرید ساعت های مارک آریل 

خرید نیم تنه های مارک بروکس 

خرید نیم تنه های کرویت 

خرید لگ های 2XU

خرید شلوارک های زنانه تنوع بی نظیر

خرید بادگیر های دوچرخه سواری

خرید تی شرت های زنانه و مردانه

خرید عینک آفتابی uv

خرید کلاه دوچرخه سواری

خرید بیس لایر 

خرید شلوار اسکی

خرید شلوار اسکی کلمبیا

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۲۷:۲۵ توسط:فاطمه فیصلی موضوع: نظرات (0)