دیجیتال مارکتینگ دیجیتال مارکتینگ .

دیجیتال مارکتینگ

اپلیکیشن White Eye Detector تشخیض بیماری چشم

White Eye Detector
ایران گستر در صدد آن است تا  اخبار و تکنولوژی های روز IT , اخبار گوگل ,اپلیکیشن های کاربردی مانند White Eye Detector ,(بدافزار ها) یا مفید  را در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا شما عزیزان با مطالعه آنها وارد این دنیای شیرین و پر چالش شوید و آنها را در کسب و کار و زندگی خود به کار گیرید.

 

اپلیکیشن تشخیص بیماری چشم White Eye Detector
تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت و تسلط بر تمامی‌حوزه‌هاست. ظهور این فناوری‌ها سبب شده تا انسان‌ها بتوانند از پس کارهایی که تاکنون برای آن‌ها، میسر نبود برآیند. برای نمونه اخیرا محققان اپلیکیشنی را تولید کرده‌اند که قادر است با بررسی‌هایی که بر روی سفید چشم افراد در تصاویر انجام می‌دهد که نام آن White Eye Detector است، احتمال وجود بیماری‌هایی همانند سرطان شبکیه، آب مروارید و دیگر نارسایی مربوط به چشم را تشخیص دهد

 

به نظر می‌رسد که این اپلیکیشن که تحت عنوان White Eye Detector شناخته می‌شود، می‌تواند تشخیص‌هایی درستی را انجام دهد؛ در آزمایشی که بر روی 53 هزار عکس از 40 کودک مبتلا به یکی از بیماری‌های چشمی ‌انجام شد، این اپلیکیشن توانست 16 مورد را حدود 1.3 سال زودتر از آنکه پزشکان از بروز بیماری در این کودکان مطلع شوند، به درستی شناسایی کند.

این اپلیکیشن که مبتنی بر فناوری یادگیری ماشینی است، برای تشخیص بیماری‌های مرتبط با چشم برای افرادی در تمامی‌سنین مفید واقع شود؛ بویژه در کودکان که تشخیص علت اصلی بروز اختلال در بینایی و چشم آن‌ها برای پزشکان، کمی‌دشوار است. همچنین، والدین نیز می‌توانند با کمک این اپلیکیشن و عکس‌هایی که از کودکان خود در اختیار دارند، از بیماری‌های چشمی ‌احتمالی فرزندان خود مطلع شوند.

این اپلیکیشن در دو نسخه اندروید و iOS برای کاربران عرضه شده و قابل دانلود است. اما تولیدکننده آن در توضیحات این اپلیکیشن نوشت که هنوز نتوانسته تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا را کسب کند و این یعنی ممکن است نتایجی که توسط این اپلیکیشن ارائه می‌شود، قابل استناد نباشد.

با این حال، اپلیکیشنی که توسط محققان تولید شده هیچگونه ضرری برای کاربران ندارد و تنها از طریق بررسی تصاویر، تشخیص‌های خود را ارائه می‌دهد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۷:۵۷ توسط:فاطمه فیصلی موضوع: نظرات (0)